act legal

act MPH advocates spolu s prestížnymi advokátskymi kanceláriami z Nemecka (AC Tischendorf), Česka (ŘANDA HAVEL LEGAL), Poľska (BSWW Legal & Tax) a Rakúska (WMWP) založili medzinárodnú právnickú kanceláriu act legal act legal. Neskôr do medzinárodnej právnickej kancelárie act legal vstúpili aj ďalšie právnické kancelárie – Rakúska (WMWP Rechtsanwälte), Bulharska (KDBM Law), Českej republiky (Řanda Havel Legal), Francúzska (Aston Avocats), Nemecka (AC Tischendorf Rechtsanwälte), Maďarska (Bán & Karika), Talianska (Legal Us Avvocati), Holandska (Fort Advocaten), Poľska (BSWW legal & tax), Rumúnska (Botezatu Estrade Partners) a Slovenska (MPH advocates).

Medzinárodná právnická kancelária act legal act legal – synergia expertných tímov z 11 krajín

medzinárodná právnická kancelária act legalact legal spája znalosti a skúsenosti renomovaných európskych advokátskych kancelárií a poskytuje prémiové právne služby s cezhraničným presahom tak, aby bolo v každej jurisdikcii silné lokálne zastúpenie. act legal je so svojím úspešným kvalifikovaným tímom, na mieru šitými riešeniami a osobným prístupom perfektnou alternatívou k medzinárodným sieťam advokátskych kancelárií. Synergia act legal predstavuje voľbu číslo jeden pre poskytovanie právneho poradenstva najvyššej kvality v Európe. So silným expertným zázemím vieme veľmi promptne reagovať aj na netriviálne právne výzvy a vytvoriť pre klienta skúsený expertný tím s medzinárodným dosahom.

Medzinárodný tím 400 špičkových právnikov

V act legal v súčasnosti pôsobí viac ako 400 skúsených právnikov, daňových poradcov a expertov na podnikanie, ktorí majú svoje domovské kancelárie v Bratislave, Amsterdame, Budapešti, Bukurešti, Frankfurte nad Mohanom, Miláne, Prahe, Varšave a Viedni.

Naším poslaním je spoločne s act legal ponúknuť trhu to najlepšie zo sveta právneho poradenstva. Klientom tak spoločne tvoríme špičkové právne zázemie v rámci regionálnych advokátskych kancelárií vedených top partnermi s medzinárodnou profesionalitou. Naši klienti majú prostredníctvom jednej kancelárie zastúpenie vo všetkých jurisdikciách, kde pôsobia. Je pre nás bežnou praxou, že vedieme medzinárodné projekty s presahom do niekoľkých jurisdikcií v tímoch s desiatkami právnikov, kde vytvárame informačnú platformu pre zdieľanie znalostí a cenných skúseností.

Úspech projektu act legal je potvrdením, že aj kancelárie mimo siete veľkých anglo-amerických kancelárií dokážu poskytnúť široký rozsah služieb za prijateľné odmeny.

act-logo-white
act legal pôsobí v hlavných európskych obchodných centrách.
Amstredam  •  Bratislava  •  Bukurešť •  Budapešť •  Frankfurt •  Miláno  •  Praha •  Viedeň •  Varšava