H1 - Sme act MPH advocates, tím 20 právnikov a desiatky ďalších externých poradcov pre oblasť strategických investícií, financií, daní, či technológií. Špecializujeme sa na súdne spory, arbitráže, ICT právo, konkurz a reštrukturalizáciu, daňové právo, riešenie krízových situácií. Sme členom aliancie act legal pôsobiacej v 11 kanceláriach v 9 krajinách Európy.

H2 - Sme act MPH advocates, tím 20 právnikov a desiatky ďalších externých poradcov pre oblasť strategických investícií, financií, daní, či technológií. Špecializujeme sa na súdne spory, arbitráže, ICT právo, konkurz a reštrukturalizáciu, daňové právo, riešenie krízových situácií. Sme členom aliancie act legal pôsobiacej v 11 kanceláriach v 9 krajinách Európy.

H3 - Sme act MPH advocates, tím 20 právnikov a desiatky ďalších externých poradcov pre oblasť strategických investícií, financií, daní, či technológií. Špecializujeme sa na súdne spory, arbitráže, ICT právo, konkurz a reštrukturalizáciu, daňové právo, riešenie krízových situácií. Sme členom aliancie act legal pôsobiacej v 11 kanceláriach v 9 krajinách Európy.

H4 - Sme act MPH advocates, tím 20 právnikov a desiatky ďalších externých poradcov pre oblasť strategických investícií, financií, daní, či technológií. Špecializujeme sa na súdne spory, arbitráže, ICT právo, konkurz a reštrukturalizáciu, daňové právo, riešenie krízových situácií. Sme členom aliancie act legal pôsobiacej v 11 kanceláriach v 9 krajinách Európy.

H5 - Sme act MPH advocates, tím 20 právnikov a desiatky ďalších externých poradcov pre oblasť strategických investícií, financií, daní, či technológií. Špecializujeme sa na súdne spory, arbitráže, ICT právo, konkurz a reštrukturalizáciu, daňové právo, riešenie krízových situácií. Sme členom aliancie act legal pôsobiacej v 11 kanceláriach v 9 krajinách Európy.

Text – Sme act MPH advocates, tím 20 právnikov a desiatky ďalších externých poradcov pre oblasť strategických investícií, financií, daní, či technológií. Špecializujeme sa na súdne spory, arbitráže, ICT právo, konkurz a reštrukturalizáciu, daňové právo, riešenie krízových situácií. Sme členom aliancie act legal pôsobiacej v 11 kanceláriach v 9 krajinách Európy.

Hlavny – Sme act MPH advocates, tím 20 právnikov a desiatky ďalších externých poradcov pre oblasť strategických investícií, financií, daní, či technológií. Špecializujeme sa na súdne spory, arbitráže, ICT právo, konkurz a reštrukturalizáciu, daňové právo, riešenie krízových situácií. Sme členom aliancie act legal pôsobiacej v 11 kanceláriach v 9 krajinách Európy.

act-logo-white
act legal pôsobí v hlavných európskych obchodných centrách.
Amstredam  •  Bratislava  •  Bukurešť •  Budapešť •  Frankfurt •  Miláno  •  Praha •  Viedeň •  Varšava