act MPH advocates získal 2 víťazstvá v súťaži Právnická firma roka

27. apríla 2023
Predpokladaný čas čítania 2 minúty
27. apríla 2023
Právnická kancelária act MPH advocates si aj tento rok odniesla 2 víťazstvá v prestížnej súťaži Právnická firma roka 2023, ktorú hodnotí nezávislá odborná porota.

Advokátska kancelária act MPH advocates zvíťazila v kategórii Telekomunikácie, právo informačných technológií a tiež v kategórii Najlepšie klientske služby.  Ako jediná advokátska kancelária na Slovensku sme získali prvenstvo v oblasti telekomunikácií a IT už po šiesty krát za sebou. 

Okrem toho máme status VEĽMI ODPORÚČANÁ advokátska kancelária aj v ďalších 14 kategóriách: 

Právo obchodných spoločností, Hospodárska súťaž, Reštrukturalizácia a insolvencia, Developerské projekty a nehnuteľnosti, Fúzie a akvizície, Duševné vlastníctvo, Verejné obstarávanie, Sporová agenda, Daňové právo, Energetika a energetické projekty, Compliance, Logistika a dopravné stavby, Zdravotnícke právo, Právo životného prostredia

Zároveň sme ODPORÚČANÁ advokátska kancelária v 2 kategóriách:

Bankovníctvo a financie, Pracovné právo.

V 11-ročnej histórii súťaže tak získal act MPH advocates celkovo 9 prvenstiev. Okrem kategórií Telekomunikácie, právo informačných technológií a Najlepšie klientske služby sme zvíťazili v roku 2022 aj v kategórii Logistika a dopravné stavby a v roku 2021 v oblasti Sporová agenda. 

Najlepšie advokátske kancelárie hodnotí nezávislá porota, organizátorom prestížnej súťaže je . týždenník Trend a mediálna a vzdelávacia skupina Epravo.cz. 

Tento úspech je potvrdením našej odbornej kvality, znalostí a dlhoročných skúseností v tejto oblasti. Už 18 rokov poskytujeme našim klientom špičkové právne služby a zázemie nielen na Slovensku, ale aj v medzinárodných projektoch. act MPH advocates je súčasťou medzinárodnej aliancie act legal, ktorú tvorí vyše 400 špičkových právnikov, finančných, daňových a biznis poradcov pôsobiacich v 9 krajinách EU.

Mohlo by vás zaujímať

act-logo-white
act legal pôsobí v hlavných európskych obchodných centrách.
Amstredam  •  Bratislava  •  Bukurešť •  Budapešť •  Frankfurt •  Miláno  •  Praha •  Viedeň •  Varšava