act MPH advocates je Právnickou firmou roka 2022

3. mája 2022
Predpokladaný čas čítania 2 minúty
3. mája 2022
advokátska kancelária act MPH advocates zvíťazila v prestížnej súťaži Právnická firma roka v kategórii Telekomunikácie, právo informačných technológií i v kategórii Logistika a dopravné stavby. Najlepšie právne služby pre IT sektor a telekomunikácie tak tím act MPH advocates obhájil po piatykrát.
Slávnostný galavečer Právnická firma roka 2022

Advokátska kancelária act MPH advocates sa stala VÍŤAZOM v prestížnej súťaži Právnická firma roka v kategórii Telekomunikácie, právo informačných technológií a aj v kategórii Logistika a dopravné stavby.

act MPH advocates získala ocenenie VEĽMI ODPORÚČANÁ právnická kancelária celkom v 14 kategóriách: Právo obchodných spoločností, Hospodárska súťaž, Reštrukturalizácia a insolvencia, Developerské projekty a nehnuteľnosti, Fúzie a akvizície, Duševné vlastníctvo, Pracovné právo, Verejné obstarávanie, Sporová agenda, Daňové právo, Energetika a energetické projekty, Zdravotnícke právo, Právo životného prostredia a Compliance.

act MPH advocates získal tiež ocenenie ODPORÚČANÁ právnická kancelária v kategórii Bankovníctvo a financie.

„Ďakujem a veľmi si cením dôveru našich klientov. Rovnako by som rád poďakoval kolegyniam i kolegom za úsilie a špičkovú prácu v tíme act MPH advocates. Ocenenie je dôkazom našej snahy ponúkať najlepšie znalosti, skúsenosti i komunikáciu s klientom. Tak ako tieto ocenenia si vážime každý jeden mandát a každý projekt, na ktorom sa môžeme podieľať našou expertízou.“

JUDr. Milan Malata, partner act MPH advocates

Ďakujeme klientom za dôveru a príležitosť spolupracovať na zaujímavých projektoch. Úspech a dôvera nás zaväzuje poskytovať aj naďalej všetkým klientom silné právne zázemie a prémiové služby.

Prestížnu súťaž Právnická firma roka pre najlepšie advokátske kancelárie na Slovensku vyhlasuje a organizuje týždenník TREND v spolupráci s vydavateľstvom EPRAVO.SK.

Mohlo by vás zaujímať

act-logo-white
act legal pôsobí v hlavných európskych obchodných centrách.
Amstredam  •  Bratislava  •  Bukurešť •  Budapešť •  Frankfurt •  Miláno  •  Praha •  Viedeň •  Varšava